PÁR SLOV O MNĚ

Každodenní otec, občasný sportovec, bývalý sběratel a stále iOvce.

S Apple a na Applu pracuji již přes 10 let. Pod ruky mi prošlo stovky výrobků této značky. V letech 2014 až 2016 jsem historické jablíčka sbíral a opravoval. Mám tak bohaté zkušenosti od Applu II, přes Macintosh, první iMac až po dnešní iPhone a MacBooky. Díky tomu spolupracuji s jedním největších soukromích Apple muzeí na světě - Apple Museum Prague, kterým pomáhám s udržením jejich expozice. Psal jsem recenze do tištěného magazínu SuperApple, nyní přispívám do magazínu iPure. 

Výrobky Applu se staly nedílnou součástí mého života, už jen proto, že celá naše chytrá domácnost je postavena na HomeKitu. Když jsem měnil iPhone, starý jsem přenechal v rodině, nebo známým. Těm jsem pak pomáhal s přechodem na nový model. Časem mě začali oslovovat známí známých a chtěli pomoct či něco nastavit. Proto jsem se rozhodl mé znalosti a zkušenosti nabídnout i dalším zájemcům.

Potřebujete poradit s nějakým problémem? Máte nový iPhone a nevíte co s ním dál? Chcete naplno využít své zařízení? Napište mi. Domluvíme si schůzku, sejdeme se buďto v některé zlínské kavárně, nebo přijedu k Vám domů. Poradím, vysvětlím a vy třeba zjistíte, že Váš telefon toho umí mnohem víc než jste mysleli.

Kdo jsem?

iOvce

Apple je pro mě opravdu více než jen značka. Filozofie firmy je mi velmi blízká a používání výrobků s logem nakousnuté jablka změnilo život nejen mě, ale i mému okolí.

iOtec

Rodina je pro mě nesmírně důležitá. I do ní pronikají dnešní technologie - sdílení polohy, cloudové fotoalba nebo společný nákupní lístek. Své syny vedu k tomu aby vnímali technologie jako nástroj, ne pouhou hračku.

iCyklista

Pokud zrovna nejsem v práci nebo se nevěnuji rodině, pravděpodobně mě najdete někde na kole. Spojení sportu a moderních technologií mi dává smysl a i díky němu jsem byl schopen zhubnout 40 kg.